SA

SAMEIE EIKEDALS-TUNET

ESEK Aktiv
Ingen regnskap registrert

Org.nr: 927 326 116

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele SAMEIE EIKEDALS-TUNET i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
927 326 116
Selskapsform
ESEK
Stiftet
2002-10-24
Registrert
2021-07-26
Næringskode
Aktiviteter i borettslag og boligsameier (97.001)
Forretningsadresse
c/o Lars Michael Kristensen, Olsvikstallen 21
5184 OLSVIK
Kommune
BERGEN
Fylke
Vestland
MVA-registrert
Nei
Styrets leder
Lars Erik Jansen
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Sameie Eikedals-Tunet i Bergen

Sameie Eikedals-Tunet er ett av 60 727 aktive selskaper registrert i Bergen, og i Vestland fylke er det totalt 134 048 registrerte foretak. I samme bransje (Aktiviteter i borettslag og boligsameier) er det 4 054 aktive selskaper i Bergen.

Størst bransjer i Bergen

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 4 557
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 4 054
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 3 139
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 2 041
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 1 878

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Lønnet arbeid i private husholdninger, 2025): 51 020 kr/mnd (SSB).

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Formål

Eierseksjonssameie

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om SAMEIE EIKEDALS-TUNET

Når ble SAMEIE EIKEDALS-TUNET stiftet?

SAMEIE EIKEDALS-TUNET ble stiftet 2002-10-24 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 927326116.

Hvor er SAMEIE EIKEDALS-TUNET lokalisert?

SAMEIE EIKEDALS-TUNET har forretningsadresse c/o Lars Michael Kristensen, Olsvikstallen 21, 5184 OLSVIK i Bergen kommune.

Hvor mange ansatte har SAMEIE EIKEDALS-TUNET?

SAMEIE EIKEDALS-TUNET har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har SAMEIE EIKEDALS-TUNET levert årsregnskap?

SAMEIE EIKEDALS-TUNET har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for SAMEIE EIKEDALS-TUNET
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.