DO

DOKUMENTSERVICE AS

Har du mange? Last opp listen
AS Aktiv MVA-registrert Konsern

Org.nr: 927 117 118

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 2,1 mill. kr
Årsresultat 2025 60 tusen kr
Egenkapital 68 tusen kr
Sum eiendeler 1,1 mill. kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele DOKUMENTSERVICE AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
927 117 118
Selskapsform
AS
Stiftet
08.04.2021
Registrert
20.05.2021
Næringskode
Drift av arkiver (91.120)
Institusjonell sektor
2100
Antall ansatte
6
Telefon
40 30 33 00
E-post
post@dokumentservice.com
Forretningsadresse
Parkenga 12
0957 OSLO
Kommune
OSLO
Fylke
Oslo
Aksjekapital
100 tusen kr
Antall aksjer
100 000
Hjemmeside
www.dokumentservice.com
MVA-registrert
Ja
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Siste innsendte regnskap
2025
Styrets leder
Britt-Elin Følstad
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Dokumentservice As i Oslo

Dokumentservice As er ett av 234 245 aktive selskaper registrert i Oslo. I samme bransje (Drift av arkiver) er det 12 aktive selskaper i Oslo.

Størst bransjer i Oslo

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 16 437
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 11 916
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 10 494
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 8 854
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 7 776

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Bibliotek, muséer o.a. kulturvirksomhet, 2025): 55 550 kr/mnd (SSB).

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 2,1 mill. kr 55 tusen kr 60 tusen kr 1,1 mill. kr 68 tusen kr 1,1 mill. kr –
2024 1,6 mill. kr -410 tusen kr -404 tusen kr 683 tusen kr -86 tusen kr 769 tusen kr –
2023 2,2 mill. kr -154 tusen kr -150 tusen kr 490 tusen kr -99 tusen kr 589 tusen kr –

Nøkkeltall 2025

Driftsmargin 2,6%
Nettoresultat­margin 2,8%
Egenkapital­andel 6,0%
Gjeldsgrad 15,77
Egenkapital­rentabilitet 87,9%
Lønnskostnad/ansatt 171 tusen kr
SSB-snitt lønn i bransjen (2025) ~867 000 kr/år
Selskapet bruker 81% mindre per ansatt enn bransjesnittet · inkl. ~14% arbeidsgiveravgift & sosiale kostnader

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Omsetning +37,2% Resultat +114,7%
Driftsmargin
2,6%
Driftsresultat / driftsinntekter
Resultatmargin
2,8%
Årsresultat / driftsinntekter
Egenkapitalandel
6,0%
Egenkapital / sum eiendeler
Gjeldsgrad
15,77
Gjeld / egenkapital
Likviditetsgrad 1
1,01
Omløpsmidler / kortsiktig gjeld
Totalrentabilitet
5,2%
Årsresultat / sum eiendeler
Egenkapitalrentabilitet
87,9%
Årsresultat / egenkapital
Kapitalomløp
1,88
Driftsinntekter / sum eiendeler

Beregnet av Regnskapsbasen fra årsregnskapet selskapet har sendt inn til Regnskapsregisteret for 2025. Tallene beskriver regnskapet og er ingen vurdering av selskapet. Slik beregner vi.

Er dette ditt selskap? Se fristene som gjelder DOKUMENTSERVICE AS, før aksjeboken og avstem lønn mot A-meldingen. Regnskapsverktøyene er gratis i 14 dager, uten kort.

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 13 selskaper i Drift av biblioteker og arkiver
Driftsmargin
2,6%
Dette selskapet
-2,6%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 6/10 Best
Resultatmargin
2,8%
Dette selskapet
-0,6%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 6/10 Best
Egenkapitalandel
6,0%
Dette selskapet
70,2%
Bransjemedian
Svakest Svak 1/10 Best
Likviditetsgrad
1,01
Dette selskapet
2,55
Bransjemedian
Svakest Svak 1/10 Best
Totalrentabilitet
5,2%
Dette selskapet
0,0%
Bransjemedian
Svakest God 7/10 Best

Konsernstruktur

DOKUMENTSERVICE AS dette selskapet
└ DOKUMENTSERVICE OSLO

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger DOKUMENTSERVICE AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): DOKUMENTSERVICE AS har svak egenkapital (6%).

Når ble DOKUMENTSERVICE AS stiftet?

DOKUMENTSERVICE AS ble stiftet i 2021 og er dermed 5 år gammelt.

Vokser DOKUMENTSERVICE AS?

Fra 2024 til 2025 hadde DOKUMENTSERVICE AS en omsetningsvekst på 37,2%.

Eierhistorikk

2021-2025 (5 år)
Tidsspenn
5 år
Endringer
0
Topp-stabilitet
Stabilt
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 1 100.0 % Norsk selskap
2024 1 100.0 % Norsk selskap
2023 1 100.0 % Norsk selskap
2022 1 100.0 % Norsk selskap
2021 1 100.0 % Norsk selskap
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 0 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

1 aksjonær - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 NORDIA AS 826800992 100 000 100,0%
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Siste hendelser

Hele hendelsesloggen
  • 25.10.2025 Endring i roller registrert

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene (NLOD 2.0). Fusjon og fisjon finnes ikke i de åpne dataene; se Brregs kunngjøringer.

Styre-nettverk

Avdelingskontorer

Enhetsregisteret

Vanlige spørsmål om DOKUMENTSERVICE AS

Når ble DOKUMENTSERVICE stiftet?

DOKUMENTSERVICE AS ble stiftet 08.04.2021 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 927117118.

Hvor er DOKUMENTSERVICE lokalisert?

DOKUMENTSERVICE AS har forretningsadresse Parkenga 12, 0957 OSLO i Oslo kommune.

Hvor mange ansatte har DOKUMENTSERVICE?

DOKUMENTSERVICE AS har 6 ansatte registrert hos NAV Aa-registeret.

Hva var driftsinntektene til DOKUMENTSERVICE sist år?

I 2025 hadde DOKUMENTSERVICE AS driftsinntekter på 2,1 mill. kr og et årsresultat på 60 tusen kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for DOKUMENTSERVICE AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.