KV

Knut-Åge Vargren

Født 1983 Tromsø

Knut-Åge Vargren (født 1983) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Knut-Åge er styrets leder i SUVI AS. Selskapene Knut-Åge har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 16,1 mill. kr og 51 ansatte i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

16,1 mill. kr
Samlet omsetning
66 tusen kr
Samlet årsresultat
51
Ansatte totalt
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Knut-Åge har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

SUVI AS
Styrets leder · Tromsø · Drift av restauranter
Omsetning 16,1 mill. kr Resultat 66 tusen kr 51 ansatte (2025)
AS
Følg selskapene til Knut-Åge Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i SUVI AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styrets leder

Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.

Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.

Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.

Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
SUVI AS AS 500 50.0%
M VEST WATER AS AS 100 0.0%
BERGEN CARBON SOLUTIONS AS AS 100 0.0%
SPAREBANK 1 NORD-NORGE SPA 100 0.0%
ORKLA ASA ASA 100 0.0%
SALMON EVOLUTION ASA ASA 14 0.0%
KONGSBERG GRUPPEN ASA ASA 100 0.0%
SALMAR ASA ASA 10 0.0%
REC SILICON HOLDINGS AS ASA 117 0.0%
TELENOR ASA ASA 100 0.0%
GIGANTE SALMON AS AS 50 0.0%
DNB BANK ASA ASA 5 0.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Knut-Åge opererer i

Restaurantvirksomhet 1

Vanlige spørsmål om Knut-Åge Vargren

Hvilke roller har Knut-Åge Vargren i norske selskaper?

Knut-Åge Vargren har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styrets leder i SUVI AS.

Hvor mange selskaper er Knut-Åge Vargren involvert i?

Knut-Åge Vargren har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Knut-Åge Vargren aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Knut-Åge Vargren har 12 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.