UN

UNDERSKOG STI

Har du mange? Last opp listen
STI Aktiv Stiftelse

Org.nr: 926 284 282

Driftsinntekter 2025 68 tusen kr
Årsresultat 2025 21 tusen kr
Egenkapital 193 tusen kr
Sum eiendeler 193 tusen kr
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele UNDERSKOG STI i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
926 284 282
Selskapsform
STI
Stiftet
21.10.2020
Registrert
11.01.2021
Næringskode
Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (94.992)
Institusjonell sektor
Ideelle organisasjoner
Postadresse
c/o Christian Flaaten, Teglverksgata 7A
0553 OSLO
Grunnkapital
100 tusen kr
MVA-registrert
Nei
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Siste innsendte regnskap
2025
Styrets leder
Christian Flaaten
 
Se alle roller →

Om bransjen

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner samler foreninger, lag og innretninger som ikke faller inn under fagforbund, politiske partier eller religiøse organisasjoner. Dette er den største enkeltkategorien for ikke-kommersielle organisasjoner i Norge.

Les mer om bransjen

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 68 tusen kr 17 tusen kr 21 tusen kr 193 tusen kr 193 tusen kr – –
2024 70 tusen kr 13 tusen kr 17 tusen kr 172 tusen kr 172 tusen kr 0 kr –

Nøkkeltall 2025

Driftsmargin 24,8%
Nettoresultat­margin 31,1%
Egenkapital­andel 100,0%
Egenkapital­rentabilitet 10,9%

Formål

Underskog skal drive nettsamfunnet Underskog.no. Underskog.no skal

være gratis, men medlemmene kan velge å støtte driften. Underskog skal

ikke ha profitt.

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Omsetning -4,2% Resultat +24,0%
Driftsmargin
24,8%
Driftsresultat / driftsinntekter
Resultatmargin
31,1%
Årsresultat / driftsinntekter
Egenkapitalandel
100,0%
Egenkapital / sum eiendeler
Totalrentabilitet
10,9%
Årsresultat / sum eiendeler
Egenkapitalrentabilitet
10,9%
Årsresultat / egenkapital
Kapitalomløp
0,35
Driftsinntekter / sum eiendeler

Beregnet av Regnskapsbasen fra årsregnskapet selskapet har sendt inn til Regnskapsregisteret for 2025. Tallene beskriver regnskapet og er ingen vurdering av selskapet. Slik beregner vi.

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 3542 selskaper i Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner
Driftsmargin
24,8%
Dette selskapet
4,8%
Bransjemedian
Svakest God 7/10 Best
Resultatmargin
31,1%
Dette selskapet
8,1%
Bransjemedian
Svakest God 7/10 Best
Egenkapitalandel
100,0%
Dette selskapet
96,3%
Bransjemedian
Svakest God 8/10 Best
Totalrentabilitet
10,9%
Dette selskapet
2,6%
Bransjemedian
Svakest God 8/10 Best

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger UNDERSKOG STI an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): UNDERSKOG STI har solid egenkapital (100%) og positiv drift med margin på 24,8%.

Når ble UNDERSKOG STI stiftet?

UNDERSKOG STI ble stiftet i 2020 og er dermed 6 år gammelt.

Vokser UNDERSKOG STI?

Fra 2024 til 2025 hadde UNDERSKOG STI en omsetningsnedgang på 4,2%.

Siste hendelser

Hele hendelsesloggen
  • 26.01.2026 Endring i roller registrert
  • 03.12.2025 Endring i roller registrert

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene (NLOD 2.0). Fusjon og fisjon finnes ikke i de åpne dataene; se Brregs kunngjøringer.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om UNDERSKOG STI

Når ble UNDERSKOG STI stiftet?

UNDERSKOG STI ble stiftet 21.10.2020 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 926284282.

Hvor er UNDERSKOG STI lokalisert?

UNDERSKOG STI er registrert i Norge under organisasjonsnummer 926284282.

Hvor mange ansatte har UNDERSKOG STI?

UNDERSKOG STI har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Hva var driftsinntektene til UNDERSKOG STI sist år?

I 2025 hadde UNDERSKOG STI driftsinntekter på 68 tusen kr og et årsresultat på 21 tusen kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for UNDERSKOG STI
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.