SP

SPIGO APS

Har du mange? Last opp listen
NUF Aktiv

Org.nr: 993 273 899

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele SPIGO APS i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
993 273 899
Selskapsform
NUF
Registrert
11.11.2008
Næringskode
Annen forretningsmessig tjenesteyting ikke nevnt annet sted (82.990)
Forretningsadresse
Sct. Leonis Gade 5
DK-8800 VIBORG
MVA-registrert
Nei
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Formål

Registrering av domene i Norge.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om SPIGO APS

Når ble SPIGO APS stiftet?

SPIGO APS har organisasjonsnummer 993273899. Stiftelsesdato er ikke registrert i Brønnøysundregistrene.

Hvor er SPIGO APS lokalisert?

SPIGO APS er registrert i Norge under organisasjonsnummer 993273899.

Hvor mange ansatte har SPIGO APS?

SPIGO APS har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har SPIGO APS levert årsregnskap?

SPIGO APS har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for SPIGO APS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.