SJ

SJUR OLAV ØDEGAARD

Har du mange? Last opp listen
ENK Aktiv

Org.nr: 899 340 892

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele SJUR OLAV ØDEGAARD i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
899 340 892
Selskapsform
ENK
Registrert
08.01.2013
Næringskode
Avvirkning (02.200)
Institusjonell sektor
Personlig næringsdrivende
E-post
sjur-oed@online.no
Forretningsadresse
Tyinvegen 425
2900 FAGERNES
Kommune
NORD-AURDAL
Fylke
Innlandet
MVA-registrert
Nei
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Kart lastes …

Sjur Olav Ødegaard i Nord-Aurdal

Sjur Olav Ødegaard er ett av 2 216 aktive selskaper registrert i Nord-Aurdal, og i Innlandet fylke er det totalt 93 980 registrerte foretak. I samme bransje (Avvirkning) er det 96 aktive selskaper i Nord-Aurdal.

Størst bransjer i Nord-Aurdal

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 155
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 98
  • Avvirkning 96
  • Oppføring av bygninger 65
  • Grunnarbeid 62

Om bransjen

Avvirkning, eller hugst av tømmer fra skog, er den klassiske skogbruksbransjen i Norge. De fleste selskapene i bransjen er enkeltpersonforetak eid av skogeiere.

Les mer om bransjen

Bedrifter på samme adresse

1 nabo

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Formål

Primærnæring, jord og skogbruk.

Konsernstruktur

SJUR OLAV ØDEGAARD dette selskapet
└ SJUR OLAV ØDEGAARD FAGERNES

Styre-nettverk

Avdelingskontorer

Enhetsregisteret

Vanlige spørsmål om SJUR OLAV ØDEGAARD

Når ble SJUR OLAV ØDEGAARD stiftet?

SJUR OLAV ØDEGAARD har organisasjonsnummer 899340892. Stiftelsesdato er ikke registrert i Brønnøysundregistrene.

Hvor er SJUR OLAV ØDEGAARD lokalisert?

SJUR OLAV ØDEGAARD har forretningsadresse Tyinvegen 425, 2900 FAGERNES i Nord-Aurdal kommune.

Hvor mange ansatte har SJUR OLAV ØDEGAARD?

SJUR OLAV ØDEGAARD har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har SJUR OLAV ØDEGAARD levert årsregnskap?

SJUR OLAV ØDEGAARD har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for SJUR OLAV ØDEGAARD
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.