NY

NYTT HÅP

Har du mange? Last opp listen
FLI Aktiv Frivillig organisasjon
Ingen regnskap registrert

Org.nr: 918 076 271

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele NYTT HÅP i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
918 076 271
Selskapsform
FLI
Stiftet
08.11.2016
Registrert
18.11.2016
Næringskode
Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (94.992)
Institusjonell sektor
Ideelle organisasjoner
Forretningsadresse
Sagvegen 31
2321 HAMAR
Kommune
HAMAR
Fylke
Innlandet
MVA-registrert
Nei
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Styrets leder
Harald Nybakk
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Nytt Håp i Hamar

Nytt Håp er ett av 7 934 aktive selskaper registrert i Hamar, og i Innlandet fylke er det totalt 93 948 registrerte foretak. I samme bransje (Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers) er det 414 aktive selskaper i Hamar.

Størst bransjer i Hamar

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 609
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 577
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 414
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 217
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 195

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Næringslivs- og arbeidsgiverorganisasjoner og yrkessammenslutninger, 2025): 84 030 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner samler foreninger, lag og innretninger som ikke faller inn under fagforbund, politiske partier eller religiøse organisasjoner. Dette er den største enkeltkategorien for ikke-kommersielle organisasjoner i Norge.

Les mer om bransjen

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Formål

Foreningen er en fadderorganisasjon som samler inn midler for å øke

livskvaliteten til fattige og foreldreløse barn i Mosambik ved å gi

omsorg, helse, livsopphold og utdannelse. Dette søkes løst gjennom

samarbeid med lokale organisasjoner og menigheter/kirker i Mosambik.

Siste hendelser

Hele hendelsesloggen
  • 11.04.2026 Endring i roller registrert
  • 18.01.2026 Endring i roller registrert
  • 16.01.2026 Endring i roller registrert

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene (NLOD 2.0). Fusjon og fisjon finnes ikke i de åpne dataene; se Brregs kunngjøringer.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om NYTT HÅP

Når ble NYTT HÅP stiftet?

NYTT HÅP ble stiftet 08.11.2016 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 918076271.

Hvor er NYTT HÅP lokalisert?

NYTT HÅP har forretningsadresse Sagvegen 31, 2321 HAMAR i Hamar kommune.

Hvor mange ansatte har NYTT HÅP?

NYTT HÅP har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har NYTT HÅP levert årsregnskap?

NYTT HÅP har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for NYTT HÅP
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.