MI

MIRELL CIOBANU CONSTRUCT

Har du mange? Last opp listen

Org.nr: 927 722 291

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele MIRELL CIOBANU CONSTRUCT i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
927 722 291
Selskapsform
ENK
Registrert
14.09.2021
Næringskode
Snekkerarbeid (43.320)
Institusjonell sektor
8200
Forretningsadresse
Enebakkveien 452C
1290 OSLO
Kommune
OSLO
Fylke
Oslo
MVA-registrert
Nei
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Daglig leder
Mirela Ciobanu
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Mirell Ciobanu Construct i Oslo

Mirell Ciobanu Construct er ett av 234 712 aktive selskaper registrert i Oslo. I samme bransje (Snekkerarbeid) er det 1 475 aktive selskaper i Oslo.

Størst bransjer i Oslo

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 16 476
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 11 953
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 10 531
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 8 868
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 7 783

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet, 2025): 56 110 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Ferdiggjøring av bygninger er underentreprenørbransjen som tar over etter at hovedentreprenøren har reist byggets råbygg. Bransjen er sentral i norsk byggebransje.

Les mer om bransjen

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om MIRELL CIOBANU CONSTRUCT

Når ble MIRELL CIOBANU CONSTRUCT stiftet?

MIRELL CIOBANU CONSTRUCT har organisasjonsnummer 927722291. Stiftelsesdato er ikke registrert i Brønnøysundregistrene.

Hvor er MIRELL CIOBANU CONSTRUCT lokalisert?

MIRELL CIOBANU CONSTRUCT har forretningsadresse Enebakkveien 452C, 1290 OSLO i Oslo kommune.

Hvor mange ansatte har MIRELL CIOBANU CONSTRUCT?

MIRELL CIOBANU CONSTRUCT har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har MIRELL CIOBANU CONSTRUCT levert årsregnskap?

MIRELL CIOBANU CONSTRUCT har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for MIRELL CIOBANU CONSTRUCT
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.