LI

LIVE STORRUSTE

Har du mange? Last opp listen
ENK Aktiv MVA-registrert

Org.nr: 981 852 273

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele LIVE STORRUSTE i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
981 852 273
Selskapsform
ENK
Registrert
12.04.2000
Næringskode
Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin (86.960)
Institusjonell sektor
8200
Telefon
22 92 10 75
Forretningsadresse
Rugdestien 1
0778 OSLO
Kommune
OSLO
Fylke
Oslo
MVA-registrert
Ja
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Kart lastes …

Live Storruste i Oslo

Live Storruste er ett av 234 446 aktive selskaper registrert i Oslo. I samme bransje (Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin) er det 744 aktive selskaper i Oslo.

Størst bransjer i Oslo

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 16 455
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 11 924
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 10 512
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 8 860
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 7 776

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Helse- og sosialtjenester, 2025): 56 340 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Andre helsetjenester omfatter helserelaterte virksomheter som ikke er primært lege-, tannlege- eller sykehustjenester. Bransjen vokser raskt med den private helsesektoren.

Les mer om bransjen

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om LIVE STORRUSTE

Når ble LIVE STORRUSTE stiftet?

LIVE STORRUSTE har organisasjonsnummer 981852273. Stiftelsesdato er ikke registrert i Brønnøysundregistrene.

Hvor er LIVE STORRUSTE lokalisert?

LIVE STORRUSTE har forretningsadresse Rugdestien 1, 0778 OSLO i Oslo kommune.

Hvor mange ansatte har LIVE STORRUSTE?

LIVE STORRUSTE har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har LIVE STORRUSTE levert årsregnskap?

LIVE STORRUSTE har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for LIVE STORRUSTE
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.