LI

LISOWSKI DMG

Har du mange? Last opp listen
ENK Aktiv MVA-registrert

Org.nr: 919 387 599

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele LISOWSKI DMG i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
919 387 599
Selskapsform
ENK
Registrert
09.08.2017
Næringskode
Byggeteknisk konsulentvirksomhet (71.121)
Institusjonell sektor
8200
Forretningsadresse
Porsveien 31
5142 FYLLINGSDALEN
Kommune
BERGEN
Fylke
Vestland
MVA-registrert
Ja
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Kart lastes …

Lisowski Dmg i Bergen

Lisowski Dmg er ett av 68 661 aktive selskaper registrert i Bergen, og i Vestland fylke er det totalt 154 478 registrerte foretak. I samme bransje (Byggeteknisk konsulentvirksomhet) er det 382 aktive selskaper i Bergen.

Størst bransjer i Bergen

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 5 412
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 5 165
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 3 389
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 2 139
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 2 108

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Arkitekter og tekniske konsulenter, 2025): 80 340 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Arkitektvirksomhet og teknisk konsulentvirksomhet er ryggraden i norsk bygge- og anleggsbransje. Bransjen omfatter arkitekter, sivilingeniører, geoteknikere, landskapsarkitekter og spesialiserte tekniske rådgivere som planlegger og prosjekterer bygg, infrastruktur og industri.

Les mer om bransjen

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om LISOWSKI DMG

Når ble LISOWSKI DMG stiftet?

LISOWSKI DMG har organisasjonsnummer 919387599. Stiftelsesdato er ikke registrert i Brønnøysundregistrene.

Hvor er LISOWSKI DMG lokalisert?

LISOWSKI DMG har forretningsadresse Porsveien 31, 5142 FYLLINGSDALEN i Bergen kommune.

Hvor mange ansatte har LISOWSKI DMG?

LISOWSKI DMG har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har LISOWSKI DMG levert årsregnskap?

LISOWSKI DMG har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for LISOWSKI DMG
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.