LA

LAMBRECHTS EFTF AS

Har du mange? Last opp listen
AS Aktiv MVA-registrert
Resultatnedgang 94%

Org.nr: 913 710 517

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 10,1 mill. kr
Årsresultat 2025 39 tusen kr
Egenkapital 1,8 mill. kr
Sum eiendeler 2,8 mill. kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele LAMBRECHTS EFTF AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
913 710 517
Selskapsform
AS
Stiftet
09.07.1954
Registrert
19.02.1995
Næringskode
Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler (47.110)
Institusjonell sektor
2100
Antall ansatte
6
Telefon
57786615
Forretningsadresse
Nåra
6928 KOLGROV
Kommune
SOLUND
Fylke
Vestland
Aksjekapital
100 tusen kr
Antall aksjer
250
MVA-registrert
Ja
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Siste innsendte regnskap
2025
Daglig leder
Camilla Trovåg
Styrets leder
Roar Jarle Trovåg
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Lambrechts Eftf As i Solund

Lambrechts Eftf As er ett av 360 aktive selskaper registrert i Solund, og i Vestland fylke er det totalt 154 503 registrerte foretak. I samme bransje (Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler) er det 4 aktive selskaper i Solund.

Størst bransjer i Solund

  • Fiske og fangst i sjø 45
  • Sauehold 43
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 33
  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 16
  • Reparasjon og vedlikehold av sivile skip og båter 8

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Detaljhandel, unntatt med motorvogner, 2025): 47 380 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Detaljhandel med bredt vareutvalg omfatter alle butikker som selger flere produktkategorier under samme tak, fra dagligvarebutikker til varehus og lavpriskjeder.

Les mer om bransjen

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 10,1 mill. kr 54 tusen kr 39 tusen kr 2,8 mill. kr 1,8 mill. kr 1,0 mill. kr –
2024 11,5 mill. kr 952 tusen kr 747 tusen kr 3,8 mill. kr 1,8 mill. kr 2,0 mill. kr –

Nøkkeltall 2025

Driftsmargin 0,5%
Nettoresultat­margin 0,4%
Egenkapital­andel 63,4%
Gjeldsgrad 0,58
Egenkapital­rentabilitet 2,2%

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Omsetning -12,0% Resultat -94,7%
Driftsmargin
0,5%
Driftsresultat / driftsinntekter
Resultatmargin
0,4%
Årsresultat / driftsinntekter
Egenkapitalandel
63,4%
Egenkapital / sum eiendeler
Gjeldsgrad
0,58
Gjeld / egenkapital
Likviditetsgrad 1
2,76
Omløpsmidler / kortsiktig gjeld
Totalrentabilitet
1,4%
Årsresultat / sum eiendeler
Egenkapitalrentabilitet
2,2%
Årsresultat / egenkapital
Kapitalomløp
3,55
Driftsinntekter / sum eiendeler

Beregnet av Regnskapsbasen fra årsregnskapet selskapet har sendt inn til Regnskapsregisteret for 2025. Tallene beskriver regnskapet og er ingen vurdering av selskapet. Slik beregner vi.

Er dette ditt selskap? Se fristene som gjelder LAMBRECHTS EFTF AS, før aksjeboken og avstem lønn mot A-meldingen. Regnskapsverktøyene er gratis i 14 dager, uten kort.

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 3646 selskaper i Detaljhandel med bredt vareutvalg
Driftsmargin
0,5%
Dette selskapet
1,4%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 4/10 Best
Resultatmargin
0,4%
Dette selskapet
1,1%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 4/10 Best
Egenkapitalandel
63,4%
Dette selskapet
25,2%
Bransjemedian
Svakest Utmerket 9/10 Best
Likviditetsgrad
2,76
Dette selskapet
1,32
Bransjemedian
Svakest Utmerket 9/10 Best
Totalrentabilitet
1,4%
Dette selskapet
4,5%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 4/10 Best

Konsernstruktur

LAMBRECHTS EFTF AS dette selskapet
└ LAMBRECHTS EFTF AS KOLGROV

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger LAMBRECHTS EFTF AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): LAMBRECHTS EFTF AS har solid egenkapital (63%).

Når ble LAMBRECHTS EFTF AS stiftet?

LAMBRECHTS EFTF AS ble stiftet i 1954 og er dermed 72 år gammelt.

Vokser LAMBRECHTS EFTF AS?

Fra 2024 til 2025 hadde LAMBRECHTS EFTF AS en omsetningsnedgang på 12,0%.

Eierhistorikk

2003-2025 (23 år)
Tidsspenn
23 år
Endringer
1
Topp-stabilitet
Stabilt
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 1 100.0 % Person
2024 1 100.0 % Person
2023 1 100.0 % Person
2022 1 100.0 % Person
2021 1 100.0 % Person
2020 1 100.0 % Person
2019 1 100.0 % Person
2018 1 100.0 % Person
2017 1 100.0 % Person
2016 2 99.6 % Person
2015 2 99.6 % Person
2014 2 99.6 % Person
2013 2 99.6 % Person
2012 2 99.6 % Person
2011 2 99.6 % Person
2010 2 99.6 % Person
2009 2 99.6 % Person
2008 2 99.6 % Person
2007 2 99.6 % Person
2006 2 99.6 % Person
2005 2 99.6 % Person
2004 2 99.6 % Person
2003 2 99.6 % Person
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 1 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

1 aksjonær - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 ROAR JARLE TROVÅG f. 1968 250 100,0%
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Eier aksjer i

1 selskap
Selskap Org.nr Eierandel
NORGESGRUPPEN ASA 819731322 0,00 %
Om dataene: Eierandelene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister og viser siste registrerte år for hvert selskap.

Siste hendelser

Hele hendelsesloggen
  • 07.01.2026 Endring i roller registrert

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene (NLOD 2.0). Fusjon og fisjon finnes ikke i de åpne dataene; se Brregs kunngjøringer.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om LAMBRECHTS EFTF AS

Når ble LAMBRECHTS EFTF stiftet?

LAMBRECHTS EFTF AS ble stiftet 09.07.1954 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 913710517.

Hvor er LAMBRECHTS EFTF lokalisert?

LAMBRECHTS EFTF AS har forretningsadresse Nåra, 6928 KOLGROV i Solund kommune.

Hvor mange ansatte har LAMBRECHTS EFTF?

LAMBRECHTS EFTF AS har 6 ansatte registrert hos NAV Aa-registeret.

Hva var driftsinntektene til LAMBRECHTS EFTF sist år?

I 2025 hadde LAMBRECHTS EFTF AS driftsinntekter på 10,1 mill. kr og et årsresultat på 39 tusen kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for LAMBRECHTS EFTF AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.