KN

KNUT OPDAL

Har du mange? Last opp listen
ENK Aktiv MVA-registrert

Org.nr: 982 199 573

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele KNUT OPDAL i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
982 199 573
Selskapsform
ENK
Registrert
24.07.2000
Næringskode
Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster (01.110)
Institusjonell sektor
8200
Telefon
32 15 98 00
E-post
knut.opdal@teknometri.no
Forretningsadresse
Jørgen Moes vei 86
3512 HØNEFOSS
Kommune
HOLE
Fylke
Buskerud
Hjemmeside
www.teknometri.no
MVA-registrert
Ja
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Kart lastes …

Knut Opdal i Hole

Knut Opdal er ett av 1 818 aktive selskaper registrert i Hole, og i Buskerud fylke er det totalt 66 212 registrerte foretak. I samme bransje (Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster) er det 72 aktive selskaper i Hole.

Størst bransjer i Hole

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 167
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 101
  • Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster 72
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 57
  • Oppføring av bygninger 50

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Jordbruk, skogbruk og fiske, 2025): 55 520 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Dyrking av ettårige vekster er kjernebransjen for norsk planteproduksjon: korn, poteter, grønnsaker, fôrvekster og frø. Bransjen består hovedsakelig av familiegårder med driftsbygninger og maskinpark.

Les mer om bransjen

Bedrifter på samme adresse

1 nabo

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om KNUT OPDAL

Når ble KNUT OPDAL stiftet?

KNUT OPDAL har organisasjonsnummer 982199573. Stiftelsesdato er ikke registrert i Brønnøysundregistrene.

Hvor er KNUT OPDAL lokalisert?

KNUT OPDAL har forretningsadresse Jørgen Moes vei 86, 3512 HØNEFOSS i Hole kommune.

Hvor mange ansatte har KNUT OPDAL?

KNUT OPDAL har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har KNUT OPDAL levert årsregnskap?

KNUT OPDAL har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for KNUT OPDAL
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.