KA

KAFFEBAR AS

Har du mange? Last opp listen
AS Aktiv MVA-registrert
Negativ egenkapital Driftsunderskudd

Org.nr: 920 146 732

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 1,6 mill. kr
Årsresultat 2025 -258 tusen kr
Egenkapital -170 tusen kr
Sum eiendeler 1,9 mill. kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele KAFFEBAR AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
920 146 732
Selskapsform
AS
Stiftet
06.12.2017
Registrert
19.12.2017
Næringskode
Drift av barer (56.300)
Institusjonell sektor
Private aksjeselskaper mv.
Forretningsadresse
Rustadvegen 120
2618 LILLEHAMMER
Postadresse
Mesnakvartalet 20
2615 LILLEHAMMER
Kommune
LILLEHAMMER
Fylke
Innlandet
Aksjekapital
30 tusen kr
Antall aksjer
30 000
MVA-registrert
Ja
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Siste innsendte regnskap
2025
Daglig leder
Laura Font Bennassar
Styrets leder
Magnus Beite
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Kaffebar As i Lillehammer

Kaffebar As er ett av 6 807 aktive selskaper registrert i Lillehammer, og i Innlandet fylke er det totalt 94 014 registrerte foretak. I samme bransje (Drift av barer) er det 7 aktive selskaper i Lillehammer.

Størst bransjer i Lillehammer

  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 561
  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 373
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 364
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 179
  • Allmennlegetjenester 164

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Restaurantvirksomhet og drift av barer, 2025): 40 580 kr/mnd (SSB).

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 1,6 mill. kr -274 tusen kr -258 tusen kr 1,9 mill. kr -170 tusen kr 2,0 mill. kr –
2024 1,4 mill. kr -218 tusen kr -219 tusen kr 2,0 mill. kr 89 tusen kr 1,9 mill. kr –

Nøkkeltall 2025

Driftsmargin -17,5%
Nettoresultat­margin -16,6%
Egenkapital­andel -9,1%

Formål

Drift av kaffebar og serveringsvirksomhet, samt alt som står i

forbindelse med dette.

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Omsetning +13,7% Resultat -17,9%
Driftsmargin
-17,5%
Driftsresultat / driftsinntekter
Resultatmargin
-16,6%
Årsresultat / driftsinntekter
Egenkapitalandel
-9,1%
Egenkapital / sum eiendeler
Likviditetsgrad 1
0,83
Omløpsmidler / kortsiktig gjeld
Totalrentabilitet
-13,8%
Årsresultat / sum eiendeler
Kapitalomløp
0,83
Driftsinntekter / sum eiendeler

Beregnet av Regnskapsbasen fra årsregnskapet selskapet har sendt inn til Regnskapsregisteret for 2025. Tallene beskriver regnskapet og er ingen vurdering av selskapet. Slik beregner vi.

Er dette ditt selskap? Se fristene som gjelder KAFFEBAR AS, før aksjeboken. Regnskapsverktøyene er gratis i 14 dager, uten kort.

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 561 selskaper i Drift av barer
Driftsmargin
-17,5%
Dette selskapet
2,4%
Bransjemedian
Svakest Svak 2/10 Best
Resultatmargin
-16,6%
Dette selskapet
1,7%
Bransjemedian
Svakest Svak 2/10 Best
Egenkapitalandel
-9,1%
Dette selskapet
16,7%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 3/10 Best
Likviditetsgrad
0,83
Dette selskapet
1,07
Bransjemedian
Svakest Under snitt 4/10 Best
Totalrentabilitet
-13,8%
Dette selskapet
3,3%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 3/10 Best

Konsernstruktur

KAFFEBAR AS dette selskapet
└ KAFFEBAR AS LILLEHAMMER

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger KAFFEBAR AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): KAFFEBAR AS har svak egenkapital (-9%) og drift med tap (margin -17,5%).

Når ble KAFFEBAR AS stiftet?

KAFFEBAR AS ble stiftet i 2017 og er dermed 9 år gammelt.

Vokser KAFFEBAR AS?

Fra 2024 til 2025 hadde KAFFEBAR AS en omsetningsvekst på 13,7%.

Smilefjes

1 spisested
  • Smil ved tilsyn 08.09.2026 · Kirkegata 68, Lillehammer
    Tidligere: smil (2024), smil (2023), smil (2022)

Kilde: Mattilsynet (CC BY 4.0). Oppdateres daglig.

Eierhistorikk

2017-2025 (9 år)
Tidsspenn
9 år
Endringer
0
Topp-stabilitet
3 eiere
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 1 100.0 % Norsk selskap
2024 1 100.0 % Norsk selskap
2023 1 100.0 % Norsk selskap
2022 1 100.0 % Norsk selskap
2021 1 100.0 % Norsk selskap
2020 1 100.0 % Norsk selskap
2019 1 100.0 % Norsk selskap
2018 1 100.0 % Norsk selskap
2017 1 100.0 % Norsk selskap
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 0 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

1 aksjonær - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 REELBEATS AS 989976591 30 000 100,0%
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Styre-nettverk

Avdelingskontorer

Enhetsregisteret

Vanlige spørsmål om KAFFEBAR AS

Når ble KAFFEBAR stiftet?

KAFFEBAR AS ble stiftet 06.12.2017 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 920146732.

Hvor er KAFFEBAR lokalisert?

KAFFEBAR AS har forretningsadresse Rustadvegen 120, 2618 LILLEHAMMER i Lillehammer kommune.

Hvor mange ansatte har KAFFEBAR?

KAFFEBAR AS har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Hva var driftsinntektene til KAFFEBAR sist år?

I 2025 hadde KAFFEBAR AS driftsinntekter på 1,6 mill. kr og et årsunderskudd på 258 tusen kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for KAFFEBAR AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.