JO

JON RISLÅ

ENK Aktiv MVA-registrert

Org.nr: 984 163 533

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele JON RISLÅ i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
984 163 533
Selskapsform
ENK
Registrert
2002-02-27
Næringskode
Dyrking av ettårige vekster ellers (01.190)
Institusjonell sektor
Personlig næringsdrivende
Forretningsadresse
Eigeland 2
4790 LILLESAND
Kommune
LILLESAND
Fylke
Agder
MVA-registrert
Ja
Kart lastes …

Jon Rislå i Lillesand

Jon Rislå er ett av 2 690 aktive selskaper registrert i Lillesand, og i Agder fylke er det totalt 73 280 registrerte foretak. I samme bransje (Dyrking av ettårige vekster ellers) er det 11 aktive selskaper i Lillesand.

Størst bransjer i Lillesand

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 198
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 145
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 93
  • Oppføring av bygninger 78
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 76

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Jordbruk, skogbruk og fiske, 2025): 55 520 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Dyrking av ettårige vekster er kjernebransjen for norsk planteproduksjon — korn, poteter, grønnsaker, fôrvekster og frø. Bransjen har over 7 900 aktive selskap, hovedsakelig familiegårder med driftsbygninger og maskinpark.

Les mer om bransjen

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Formål

Dyrking av ettårige vekster. Utleie av næringseiendom.

Offentlig finansiering

2 tildelinger
Samlet
6.9 mill kr
Innovasjon Norge
6.9 mill kr
2 tildelinger
Største tildelinger:
  • Lavrisikolån · Lavrisikolån landbruk
    Innovasjon Norge · Lån · 2013
    6.0 mill kr
  • Landbrukstilskudd · Fylkesvise investerings- og bedriftsutviklingsmidler
    Innovasjon Norge · Tilskudd · 2013
    900 tusen kr
Kilder: Forskningsrådet og CORDIS (EU) (åpne data, Norsk lisens for offentlige data NLOD 2.0), Innovasjon Norge (åpne tildelingsdata, ingen eksplisitt lisens oppgitt av kilden). Oppdateres ukentlig.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om JON RISLÅ

Når ble JON RISLÅ stiftet?

JON RISLÅ har organisasjonsnummer 984163533. Stiftelsesdato er ikke registrert i Brønnøysundregistrene.

Hvor er JON RISLÅ lokalisert?

JON RISLÅ har forretningsadresse Eigeland 2, 4790 LILLESAND i Lillesand kommune.

Hvor mange ansatte har JON RISLÅ?

JON RISLÅ har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har JON RISLÅ levert årsregnskap?

JON RISLÅ har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for JON RISLÅ
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.