HO

HOF GRENDERÅD

Har du mange? Last opp listen
FLI Aktiv
Ingen regnskap registrert

Org.nr: 913 761 685

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele HOF GRENDERÅD i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
913 761 685
Selskapsform
FLI
Stiftet
03.10.2013
Registrert
12.07.2014
Næringskode
Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (94.992)
Institusjonell sektor
7000
Telefon
62 95 31 28
E-post
kjellan@gmail.com
Forretningsadresse
Skjærigutua 53
2266 ARNEBERG
Kommune
ÅSNES
Fylke
Innlandet
MVA-registrert
Nei
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Styrets leder
Kjell Arne Nyberg
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Hof Grenderåd i Åsnes

Hof Grenderåd er ett av 1 924 aktive selskaper registrert i Åsnes, og i Innlandet fylke er det totalt 94 227 registrerte foretak. I samme bransje (Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers) er det 125 aktive selskaper i Åsnes.

Størst bransjer i Åsnes

  • Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster 202
  • Avvirkning 151
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 125
  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 109
  • Grunnarbeid 54

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Næringslivs- og arbeidsgiverorganisasjoner og yrkessammenslutninger, 2025): 84 030 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner samler foreninger, lag og innretninger som ikke faller inn under fagforbund, politiske partier eller religiøse organisasjoner. Dette er den største enkeltkategorien for ikke-kommersielle organisasjoner i Norge.

Les mer om bransjen

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Siste hendelser

Hele hendelsesloggen
  • 14.01.2026 Endring i roller registrert

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene (NLOD 2.0). Fusjon og fisjon finnes ikke i de åpne dataene; se Brregs kunngjøringer.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om HOF GRENDERÅD

Når ble HOF GRENDERÅD stiftet?

HOF GRENDERÅD ble stiftet 03.10.2013 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 913761685.

Hvor er HOF GRENDERÅD lokalisert?

HOF GRENDERÅD har forretningsadresse Skjærigutua 53, 2266 ARNEBERG i Åsnes kommune.

Hvor mange ansatte har HOF GRENDERÅD?

HOF GRENDERÅD har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har HOF GRENDERÅD levert årsregnskap?

HOF GRENDERÅD har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for HOF GRENDERÅD
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.