FR

FROGA AS

Har du mange? Last opp listen
AS Aktiv
Driftsunderskudd

Org.nr: 926 768 328

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 0 kr
Årsresultat 2025 307 tusen kr
Egenkapital 1,4 mill. kr
Sum eiendeler 2,9 mill. kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele FROGA AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
926 768 328
Selskapsform
AS
Stiftet
25.02.2021
Registrert
10.03.2021
Næringskode
Produksjon av maskiner og utstyr til generell bruk ikke nevnt annet sted (28.290)
Institusjonell sektor
Private aksjeselskaper mv.
Forretningsadresse
c/o Sigdal Mekaniske AS, Eggedalsveien 269
3358 NEDRE EGGEDAL
Kommune
SIGDAL
Fylke
Buskerud
Aksjekapital
150 tusen kr
Antall aksjer
150
MVA-registrert
Nei
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Siste innsendte regnskap
2025
Daglig leder
Erik Gabrielsen
Styrets leder
Øystein Frøvold
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Froga As i Sigdal

Froga As er ett av 1 313 aktive selskaper registrert i Sigdal, og i Buskerud fylke er det totalt 66 228 registrerte foretak. I samme bransje (Produksjon av maskiner og utstyr til generell bruk ikke nevnt annet sted) er det 3 aktive selskaper i Sigdal.

Størst bransjer i Sigdal

  • Avvirkning 146
  • Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster 96
  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 70
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 65
  • Grunnarbeid 64

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Maskinindustri, 2025): 69 720 kr/mnd (SSB).

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 0 kr -48 tusen kr 307 tusen kr 2,9 mill. kr 1,4 mill. kr 1,4 mill. kr –
2024 – -46 tusen kr -87 tusen kr 2,4 mill. kr 1,1 mill. kr 1,3 mill. kr –

Formål

Kjøp og salg av aksjer og verdipapirer samt alt som står i forbindelse

med dette.

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Resultat +451,4%
Egenkapitalandel
50,3%
Egenkapital / sum eiendeler
Gjeldsgrad
0,99
Gjeld / egenkapital
Likviditetsgrad 1
96,71
Omløpsmidler / kortsiktig gjeld
Totalrentabilitet
10,6%
Årsresultat / sum eiendeler
Egenkapitalrentabilitet
21,2%
Årsresultat / egenkapital
Kapitalomløp
0,00
Driftsinntekter / sum eiendeler

Beregnet av Regnskapsbasen fra årsregnskapet selskapet har sendt inn til Regnskapsregisteret for 2025. Tallene beskriver regnskapet og er ingen vurdering av selskapet. Slik beregner vi.

Er dette ditt selskap? Se fristene som gjelder FROGA AS, før aksjeboken. Regnskapsverktøyene er gratis i 14 dager, uten kort.

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 298 selskaper i Produksjon av andre maskiner og annet utstyr til generell bruk
Egenkapitalandel
50,3%
Dette selskapet
46,7%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 6/10 Best
Likviditetsgrad
96,71
Dette selskapet
1,80
Bransjemedian
Svakest Utmerket 10/10 Best
Totalrentabilitet
10,6%
Dette selskapet
5,2%
Bransjemedian
Svakest God 7/10 Best

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger FROGA AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): FROGA AS har solid egenkapital (50%).

Når ble FROGA AS stiftet?

FROGA AS ble stiftet i 2021 og er dermed 5 år gammelt.

Eierhistorikk

2021-2025 (5 år)
Tidsspenn
5 år
Endringer
0
Topp-stabilitet
Stabilt
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 2 50.0 % Norsk selskap
2024 2 50.0 % Norsk selskap
2023 2 50.0 % Norsk selskap
2022 2 50.0 % Norsk selskap
2021 2 50.0 % Norsk selskap
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 0 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

2 aksjonærer - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 ERIK GABRIELSEN AS 926675737 75 50,0%
2 ØYSTEIN FRØVOLD AS 926597183 75 50,0%
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Eier aksjer i

1 selskap
Selskap Org.nr Eierandel
SIGDAL MEKANISKE AS 954768287 100,00 %
Om dataene: Eierandelene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister og viser siste registrerte år for hvert selskap.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om FROGA AS

Når ble FROGA stiftet?

FROGA AS ble stiftet 25.02.2021 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 926768328.

Hvor er FROGA lokalisert?

FROGA AS har forretningsadresse c/o Sigdal Mekaniske AS, Eggedalsveien 269, 3358 NEDRE EGGEDAL i Sigdal kommune.

Hvor mange ansatte har FROGA?

FROGA AS har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Hva var driftsinntektene til FROGA sist år?

I 2025 hadde FROGA AS driftsinntekter på ikke rapportert og et årsresultat på 307 tusen kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for FROGA AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.