BB

BBB EIE AS

Har du mange? Last opp listen
AS Aktiv
Driftsunderskudd

Org.nr: 989 078 585

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 2,9 mill. kr
Årsresultat 2025 -2,3 mill. kr
Egenkapital 34,0 mill. kr
Sum eiendeler 64,0 mill. kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele BBB EIE AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
989 078 585
Selskapsform
AS
Stiftet
06.12.2005
Registrert
16.02.2006
Næringskode
Utleie av egen eller leid fast eiendom (68.200)
Institusjonell sektor
Private aksjeselskaper mv.
Forretningsadresse
Hoffsjef Løvenskiolds vei 61A
0382 OSLO
Postadresse
Nestvikveien 46B
3135 TORØD
Kommune
OSLO
Fylke
Oslo
Aksjekapital
3,9 mill. kr
Antall aksjer
1 112
MVA-registrert
Nei
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Siste innsendte regnskap
2025
Daglig leder
Nina Torgersen
Styrets leder
Jan Erik Torgersen
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Bbb Eie As i Oslo

Bbb Eie As er ett av 234 567 aktive selskaper registrert i Oslo. I samme bransje (Utleie av egen eller leid fast eiendom) er det 16 464 aktive selskaper i Oslo.

Størst bransjer i Oslo

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 16 463
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 11 936
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 10 519
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 8 863
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 7 778

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Teknisk tjenesteyting, eiendomsdrift, 2025): 76 570 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Utleie av egen eller leid fast eiendom omfatter selskaper som eier eller leier ut bolig-, nærings- eller fritidseiendom mot vederlag. Bransjen er en av de største i Norge målt i antall registrerte foretak og består hovedsakelig av mindre familieselskap, eiendomsinvestorer og profesjonelle eiendomsforvaltere.

Les mer om bransjen

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 2,9 mill. kr -551 tusen kr -2,3 mill. kr 64,0 mill. kr 34,0 mill. kr 30,0 mill. kr –
2024 1,5 mill. kr -1,3 mill. kr -2,3 mill. kr 73,6 mill. kr 39,8 mill. kr 33,8 mill. kr –

Nøkkeltall 2025

Driftsmargin -18,9%
Nettoresultat­margin -77,3%
Egenkapital­andel 53,2%
Gjeldsgrad 0,88
Egenkapital­rentabilitet -6,6%

Formål

Engasjement i andre virksomheter samt eie og drive fast eiendom.

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Omsetning +97,6% Resultat +2,8%
Driftsmargin
-18,9%
Driftsresultat / driftsinntekter
Resultatmargin
-77,3%
Årsresultat / driftsinntekter
Egenkapitalandel
53,2%
Egenkapital / sum eiendeler
Gjeldsgrad
0,88
Gjeld / egenkapital
Likviditetsgrad 1
15,85
Omløpsmidler / kortsiktig gjeld
Totalrentabilitet
-3,5%
Årsresultat / sum eiendeler
Egenkapitalrentabilitet
-6,6%
Årsresultat / egenkapital
Kapitalomløp
0,05
Driftsinntekter / sum eiendeler

Beregnet av Regnskapsbasen fra årsregnskapet selskapet har sendt inn til Regnskapsregisteret for 2025. Tallene beskriver regnskapet og er ingen vurdering av selskapet. Slik beregner vi.

Er dette ditt selskap? Se fristene som gjelder BBB EIE AS, før aksjeboken. Regnskapsverktøyene er gratis i 14 dager, uten kort.

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 52658 selskaper i Utleie av egen eller leid fast eiendom
Driftsmargin
-18,9%
Dette selskapet
42,4%
Bransjemedian
Svakest Svak 2/10 Best
Resultatmargin
-77,3%
Dette selskapet
17,1%
Bransjemedian
Svakest Svak 1/10 Best
Egenkapitalandel
53,2%
Dette selskapet
32,8%
Bransjemedian
Svakest God 7/10 Best
Likviditetsgrad
15,85
Dette selskapet
1,62
Bransjemedian
Svakest Utmerket 9/10 Best
Totalrentabilitet
-3,5%
Dette selskapet
1,9%
Bransjemedian
Svakest Svak 2/10 Best

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger BBB EIE AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): BBB EIE AS har solid egenkapital (53%) og drift med tap (margin -18,9%).

Når ble BBB EIE AS stiftet?

BBB EIE AS ble stiftet i 2005 og er dermed 21 år gammelt.

Vokser BBB EIE AS?

Fra 2024 til 2025 hadde BBB EIE AS en omsetningsvekst på 97,6%.

Eierhistorikk

2005-2025 (21 år)
Tidsspenn
21 år
Endringer
1
Topp-stabilitet
Stabilt
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 2 89.9 % Person
2024 2 89.9 % Person
2023 2 89.9 % Person
2022 2 89.9 % Person
2021 2 89.9 % Person
2020 2 89.9 % Person
2019 2 89.9 % Person
2018 2 89.9 % Person
2017 2 89.9 % Person
2016 1 100.0 % Person
2015 1 100.0 % Person
2014 1 100.0 % Person
2013 1 100.0 % Person
2012 1 100.0 % Person
2011 1 100.0 % Person
2010 1 100.0 % Person
2009 1 100.0 % Person
2008 1 100.0 % Person
2007 1 100.0 % Person
2006 1 100.0 % Person
2005 1 100.0 % Person
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 1 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

2 aksjonærer - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 JAN ERIK TORGERSEN f. 1954 1 000 89,9%
2 NINA BERGLANN TORGERSEN f. 1969 112 10,1%
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om BBB EIE AS

Når ble BBB EIE stiftet?

BBB EIE AS ble stiftet 06.12.2005 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 989078585.

Hvor er BBB EIE lokalisert?

BBB EIE AS har forretningsadresse Hoffsjef Løvenskiolds vei 61A, 0382 OSLO i Oslo kommune.

Hvor mange ansatte har BBB EIE?

BBB EIE AS har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Hva var driftsinntektene til BBB EIE sist år?

I 2025 hadde BBB EIE AS driftsinntekter på 2,9 mill. kr og et årsunderskudd på 2,3 mill. kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for BBB EIE AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.