AR

ARNT WEGGER

Har du mange? Last opp listen
ENK Aktiv

Org.nr: 969 099 675

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele ARNT WEGGER i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
969 099 675
Selskapsform
ENK
Registrert
20.02.1995
Næringskode
Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster (01.110)
Institusjonell sektor
Personlig næringsdrivende
Forretningsadresse
Skjærsnesveien 132
3159 MELSOMVIK
Kommune
SANDEFJORD
Fylke
Vestfold
MVA-registrert
Nei
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Kart lastes …

Arnt Wegger i Sandefjord

Arnt Wegger er ett av 16 103 aktive selskaper registrert i Sandefjord, og i Vestfold fylke er det totalt 60 359 registrerte foretak. I samme bransje (Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster) er det 265 aktive selskaper i Sandefjord.

Størst bransjer i Sandefjord

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 1 270
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 1 073
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 713
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 443
  • Oppføring av bygninger 442

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Jordbruk, skogbruk og fiske, 2025): 55 520 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Dyrking av ettårige vekster er kjernebransjen for norsk planteproduksjon: korn, poteter, grønnsaker, fôrvekster og frø. Bransjen består hovedsakelig av familiegårder med driftsbygninger og maskinpark.

Les mer om bransjen

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Formål

Planteproduksjon med korn og frø, avvirkning av skog. Driver

også med utleie av jord og skog. I tillegg skal også drive med

konsulentvirksomhet og agentur innen mineraler.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om ARNT WEGGER

Når ble ARNT WEGGER stiftet?

ARNT WEGGER har organisasjonsnummer 969099675. Stiftelsesdato er ikke registrert i Brønnøysundregistrene.

Hvor er ARNT WEGGER lokalisert?

ARNT WEGGER har forretningsadresse Skjærsnesveien 132, 3159 MELSOMVIK i Sandefjord kommune.

Hvor mange ansatte har ARNT WEGGER?

ARNT WEGGER har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har ARNT WEGGER levert årsregnskap?

ARNT WEGGER har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for ARNT WEGGER
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.