ÅN

ÅNENSEN PETER

Har du mange? Last opp listen
ENK Aktiv MVA-registrert

Org.nr: 969 924 552

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene

Følger du mange? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd, med eierskifter og eierhistorikk.

Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele ÅNENSEN PETER i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
969 924 552
Selskapsform
ENK
Registrert
20.02.1995
Næringskode
Avvirkning (02.200)
Institusjonell sektor
Personlig næringsdrivende
Forretningsadresse
Fururabben 21A
1361 ØSTERÅS
Kommune
BÆRUM
Fylke
Akershus
MVA-registrert
Ja
Kan motta e-faktura
Ukjent Om kravet fra 2027
Kart lastes …

Ånensen Peter i Bærum

Ånensen Peter er ett av 34 383 aktive selskaper registrert i Bærum, og i Akershus fylke er det totalt 162 112 registrerte foretak. I samme bransje (Avvirkning) er det 159 aktive selskaper i Bærum.

Størst bransjer i Bærum

  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 2 257
  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 2 077
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 1 210
  • Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer 938
  • Andre egeninvesteringsselskaper 910

Om bransjen

Avvirkning, eller hugst av tømmer fra skog, er den klassiske skogbruksbransjen i Norge. De fleste selskapene i bransjen er enkeltpersonforetak eid av skogeiere.

Les mer om bransjen

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Formål

Avvirkning.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om ÅNENSEN PETER

Når ble ÅNENSEN PETER stiftet?

ÅNENSEN PETER har organisasjonsnummer 969924552. Stiftelsesdato er ikke registrert i Brønnøysundregistrene.

Hvor er ÅNENSEN PETER lokalisert?

ÅNENSEN PETER har forretningsadresse Fururabben 21A, 1361 ØSTERÅS i Bærum kommune.

Hvor mange ansatte har ÅNENSEN PETER?

ÅNENSEN PETER har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har ÅNENSEN PETER levert årsregnskap?

ÅNENSEN PETER har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for ÅNENSEN PETER
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.