FR

FRONT TRAFIKKSKOLE AS

AS Aktiv
Resultatnedgang 124%

Org.nr: 919 115 149

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 6.3 mill kr
Årsresultat 2025 -56 tusen kr
Egenkapital 337 tusen kr
Sum eiendeler 3.8 mill kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele FRONT TRAFIKKSKOLE AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
919 115 149
Selskapsform
AS
Stiftet
2017-05-16
Registrert
2017-06-10
Næringskode
Undervisning ved godkjente trafikkskoler (85.531)
Institusjonell sektor
Private aksjeselskaper mv.
Antall ansatte
6
Forretningsadresse
Moltemyra 26
1642 SALTNES
Kommune
RÅDE
Fylke
Østfold
Aksjekapital
30 tusen kr
Antall aksjer
100
MVA-registrert
Nei
Siste innsendte regnskap
2025
Daglig leder
Jens Pedersen
Styrets leder
Jens Pedersen
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Front Trafikkskole As i Råde

Front Trafikkskole As er ett av 1 774 aktive selskaper registrert i Råde, og i Østfold fylke er det totalt 61 967 registrerte foretak. I samme bransje (Undervisning ved godkjente trafikkskoler) er det 2 aktive selskaper i Råde.

Størst bransjer i Råde

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 124
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 84
  • Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster 78
  • Oppføring av bygninger 68
  • Grunnarbeid 53

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Undervisning, 2025): 58 240 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Annen undervisning omfatter all formell og uformell undervisning som ikke faller inn under offentlig grunnskole, videregående eller universitet. Bransjen har over 14 000 aktive selskap og dekker alt fra musikkskoler til kurs- og sertifiseringstilbud.

Les mer om bransjen

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 6.3 mill kr 171 tusen kr -56 tusen kr 3.8 mill kr 337 tusen kr 3.5 mill kr
2024 6.0 mill kr 464 tusen kr 227 tusen kr 3.2 mill kr 529 tusen kr 2.7 mill kr

Nøkkeltall 2025

Driftsmargin 2.7%
Nettoresultat­margin -0.9%
Egenkapital­andel 8.9%
Gjeldsgrad 10.28
Egenkapital­rentabilitet -16.7%

Formål

Undervisning og trafikkopplæring, samt alt som faller naturlig sammen

med dette.

Kredittscore

20 / 100
Høy risiko
Basert på siste regnskapsår
Egenkapitalandel 8.9%
0/25
Driftsmargin 2.7%
15/25
Gjeldsgrad 10.28
5/25
Resultatmargin -0.9%
0/25

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Omsetning +3.9% Resultat -124.8%
Driftsmargin
2.7%
Resultatmargin
-0.9%
Egenkapitalandel
8.9%
Gjeldsgrad
10.28
Likviditetsgrad 1
0.93
Totalrentabilitet
-1.5%
Egenkapitalrentabilitet
-16.7%
Kapitalomløp
1.65

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 4512 selskaper i Annen undervisning
Driftsmargin
2.7%
Dette selskapet
4.0%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 5/10 Best
Resultatmargin
-0.9%
Dette selskapet
3.2%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 4/10 Best
Egenkapitalandel
8.9%
Dette selskapet
40.0%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 3/10 Best
Likviditetsgrad
0.93
Dette selskapet
1.48
Bransjemedian
Svakest Under snitt 3/10 Best
Totalrentabilitet
-1.5%
Dette selskapet
3.5%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 4/10 Best

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger FRONT TRAFIKKSKOLE AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): FRONT TRAFIKKSKOLE AS har svak egenkapital (9%).

Når ble FRONT TRAFIKKSKOLE AS stiftet?

FRONT TRAFIKKSKOLE AS ble stiftet i 2017 og er dermed 9 år gammelt.

Vokser FRONT TRAFIKKSKOLE AS?

Fra 2024 til 2025 hadde FRONT TRAFIKKSKOLE AS en omsetningsvekst på 3,9%.

Eierhistorikk

2017-2025 (9 år)
Tidsspenn
9 år
Endringer
0
Topp-stabilitet
Stabilt
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 1 100.0 % Norsk selskap
2024 1 100.0 % Norsk selskap
2023 1 100.0 % Norsk selskap
2022 1 100.0 % Norsk selskap
2021 1 100.0 % Norsk selskap
2020 1 100.0 % Norsk selskap
2019 1 100.0 % Norsk selskap
2018 1 100.0 % Norsk selskap
2017 1 100.0 % Norsk selskap
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 0 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

1 aksjonær - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 SMEDSTRUP INVEST AS 918994742 100 100.0%
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om FRONT TRAFIKKSKOLE AS

Når ble FRONT TRAFIKKSKOLE stiftet?

FRONT TRAFIKKSKOLE AS ble stiftet 2017-05-16 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 919115149.

Hvor er FRONT TRAFIKKSKOLE lokalisert?

FRONT TRAFIKKSKOLE AS har forretningsadresse Moltemyra 26, 1642 SALTNES i Råde kommune.

Hvor mange ansatte har FRONT TRAFIKKSKOLE?

FRONT TRAFIKKSKOLE AS har 6 ansatte registrert hos NAV Aa-registeret.

Hva var driftsinntektene til FRONT TRAFIKKSKOLE sist år?

I 2025 hadde FRONT TRAFIKKSKOLE AS driftsinntekter på 6.3 mill kr og et årsunderskudd på 56 tusen kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for FRONT TRAFIKKSKOLE AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.