TP

Thomas Alexander Pindard

Født 1975 Lillesand

Thomas Alexander Pindard (født 1975) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Thomas er innehaver i THOMAS PINDARD.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

THOMAS PINDARD
Innehaver · Lillesand · Annen undervisning ellers
ENK
Følg THOMAS PINDARD gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
SPAREBANKEN NORGE SPA 2 0.0%
EQUINOR ASA ASA 2 0.0%
KONGSBERG GRUPPEN ASA ASA 5 0.0%
LERØY SEAFOOD GROUP ASA ASA 5 0.0%
KITRON ASA ASA 3 0.0%
AKER BP ASA ASA 2 0.0%

Bransjer Thomas opererer i

Annen undervisning 1

Vanlige spørsmål om Thomas Alexander Pindard

Hvilke roller har Thomas Alexander Pindard i norske selskaper?

Thomas Alexander Pindard har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i THOMAS PINDARD.

Hvor mange selskaper er Thomas Alexander Pindard involvert i?

Thomas Alexander Pindard har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Thomas Alexander Pindard aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Thomas Alexander Pindard har 6 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.