ST

Sigmund Traa

Født 1951 Hafrsfjord

Sigmund Traa (født 1951) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Sigmund er innehaver i SIGMUND TRAA.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
0 kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Sigmund har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Innehaver

SIGMUND TRAA
Innehaver · Stavanger · Eiendomsforvaltning på oppdrag
Resultat 0 kr (2025)
ENK
Følg selskapene til Sigmund Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i SIGMUND TRAA. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
NORDIC AQUA PARTNERS AS AS 1 000 0.0%
KONGSBERG AUTOMOTIVE ASA ASA 30 000 0.0%
ELMERA GROUP ASA ASA 3 000 0.0%
PROSAFE SE SE 4 000 0.0%
ELKEM ASA ASA 5 000 0.0%
AKER SOLUTIONS ASA ASA 3 000 0.0%
AKER HORIZONS ASA ASA 3 912 0.0%
VÅR ENERGI ASA ASA 13 269 0.0%
SPAREBANKEN NORGE SPA 505 0.0%
KONGSBERG GRUPPEN ASA ASA 2 300 0.0%
ONCOINVENT ASA ASA 1 167 0.0%
AKER ASA ASA 7 0.0%

Tidligere eierposter (2024)

Aksjeposter registrert per 31. desember 2024 som ikke lenger fremgår av siste års aksjonærregister (solgt eller overført).

Selskap Aksjer Andel
AXACTOR ASA ASA 33 300 0.0%
XPLORA TECHNOLOGIES AS AS 4 000 0.0%
SPAREBANKEN SØR SPA 336 0.0%
EQUINOR ASA ASA 650 0.0%

Bransjer Sigmund opererer i

Eiendomsvirksomhet og drift av fast eiendom på oppdrag 1

Vanlige spørsmål om Sigmund Traa

Hvilke roller har Sigmund Traa i norske selskaper?

Sigmund Traa har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i SIGMUND TRAA.

Hvor mange selskaper er Sigmund Traa involvert i?

Sigmund Traa har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Sigmund Traa aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Sigmund Traa har 12 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.