RR

Robert Harald Robertsen

Født 1998 Oslo

Robert Harald Robertsen (født 1998) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Robert er innehaver i ROBERTSEN MEDIA.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

ROBERTSEN MEDIA
Innehaver · Oslo · Reklamebyråvirksomhet
ENK
Følg ROBERTSEN MEDIA gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
REC SILICON HOLDINGS AS AS 25 0.0%

Bransjer Robert opererer i

Annonse- og reklamevirksomhet 1

Vanlige spørsmål om Robert Harald Robertsen

Hvilke roller har Robert Harald Robertsen i norske selskaper?

Robert Harald Robertsen har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i ROBERTSEN MEDIA.

Hvor mange selskaper er Robert Harald Robertsen involvert i?

Robert Harald Robertsen har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Robert Harald Robertsen aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Robert Harald Robertsen har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.