PI

Pål Iden

Født 1963 Oslo

Pål Iden (født 1963) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Pål er styremedlem i F24 BORETTSLAG. Selskapene Pål har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 7.0 mill kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

7.0 mill kr
Samlet omsetning
2.7 mill kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Pål har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

F24 BORETTSLAG
Styremedlem · Oslo · Aktiviteter i borettslag og boligsameier
Omsetning 7.0 mill kr Resultat 2.7 mill kr (2025)
BRL
Følg selskapene til Pål Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i F24 BORETTSLAG. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
AKER SOLUTIONS ASA ASA 81 0.0%
REC SILICON HOLDINGS AS ASA 60 0.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Pål opererer i

Borettslag og boligsameier 1

Vanlige spørsmål om Pål Iden

Hvilke roller har Pål Iden i norske selskaper?

Pål Iden har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i F24 BORETTSLAG.

Hvor mange selskaper er Pål Iden involvert i?

Pål Iden har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Pål Iden aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Pål Iden har 2 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.