MS

Mohammad Rakhman Sadiq

Født 1964 Drammen

Mohammad Rakhman Sadiq (født 1964) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Mohammad er styrets leder i GRILLEN 1 AS og har roller i flere selskaper. Selskapene Mohammad har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 8,2 mill. kr og 6 ansatte i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

8,2 mill. kr
Samlet omsetning
-100 tusen kr
Samlet årsresultat
6
Ansatte totalt
2
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Mohammad har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

GRILLEN 1 AS
Styrets leder · Drammen · Drift av restauranter
Omsetning 5,5 mill. kr Resultat 40 tusen kr (2025)
AS
GRILLEN 2 AS
Styrets leder · Holmestrand · Drift av restauranter
Omsetning 2,7 mill. kr Resultat -140 tusen kr 6 ansatte (2025)
AS
Følg selskapene til Mohammad Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i de 2 selskapene. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styrets leder

Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.

Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.

Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.

Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
GRILLEN 1 AS AS 30 000 100.0%

Bransjer Mohammad opererer i

Restaurantvirksomhet 2

Vanlige spørsmål om Mohammad Rakhman Sadiq

Hvilke roller har Mohammad Rakhman Sadiq i norske selskaper?

Mohammad Rakhman Sadiq har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styrets leder i GRILLEN 1 AS.

Hvor mange selskaper er Mohammad Rakhman Sadiq involvert i?

Mohammad Rakhman Sadiq har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Mohammad Rakhman Sadiq aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Mohammad Rakhman Sadiq har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.