Michaela Lusila Eidehall
Michaela Lusila Eidehall (født 1995) har 0 aktive roller i næringslivet, fordelt på 1 selskap, og 1 historisk rolle.
Aksjeposter
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| DOUGS HAMBURGERS AS AS | 10 | 10.0% |
| DOUGS AKER BRYGGE AS AS | 5 | 5.0% |
Historiske roller
-
DOUGS HAMBURGERS ASFratrådtStyremedlem
Forbindelser i næringslivet
Bransjer Michaela opererer i
Vanlige spørsmål om Michaela Lusila Eidehall
Hvilke roller har Michaela Lusila Eidehall i norske selskaper?
Michaela Lusila Eidehall har 0 aktive roller i norsk næringsliv.
Hvor mange selskaper er Michaela Lusila Eidehall involvert i?
Michaela Lusila Eidehall har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 0 aktive og 1 historisk rolle registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Michaela Lusila Eidehall aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser at Michaela Lusila Eidehall har 2 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.