KM

Kasper Mundal

Født 2003 Oslo

Kasper Mundal (født 2003) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Kasper er innehaver i MUNDAL CONSULTING.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

MUNDAL CONSULTING
Innehaver · Oslo · Undervisning innenfor idrett og rekreasjon
ENK
Følg MUNDAL CONSULTING gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
FJORDING AS AS 100 0.1%
RANA GRUBER AS AS 181 0.0%
SPAREBANKEN NORGE SPA 93 0.0%
MPC CONTAINER SHIPS ASA ASA 228 0.0%
BOUVET ASA ASA 155 0.0%
WALLENIUS WILHELMSEN ASA ASA 214 0.0%
STOREBRAND ASA ASA 91 0.0%
EQUINOR ASA ASA 31 0.0%
TELENOR ASA ASA 58 0.0%
DNB BANK ASA ASA 46 0.0%
AKER BP ASA ASA 48 0.0%

Tidligere eierposter (2024)

Aksjeposter registrert per 31. desember 2024 som ikke lenger fremgår av siste års aksjonærregister (solgt eller overført).

Selskap Aksjer Andel
NORDIC MINING ASA ASA 112 0.0%
KONGSBERG GRUPPEN ASA ASA 5 0.0%

Bransjer Kasper opererer i

Annen undervisning 1

Vanlige spørsmål om Kasper Mundal

Hvilke roller har Kasper Mundal i norske selskaper?

Kasper Mundal har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i MUNDAL CONSULTING.

Hvor mange selskaper er Kasper Mundal involvert i?

Kasper Mundal har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Kasper Mundal aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Kasper Mundal har 11 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.