Danielle Parvin
Danielle Parvin (født 1985) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 2 selskaper, og 1 historisk rolle. Danielle er styremedlem i PDC AS. Selskapene Danielle har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 1,2 mill. kr i siste regnskapsår.
Økonomisk oversikt
Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Danielle har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.
Aktive roller
Styre
Hva betyr disse rollene?
Styremedlem
Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.
Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.
Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.
Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.
Rapporterer til: Til generalforsamlingen.
Aksjeposter
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| MOUNTAIN ROAST ARTISAN COFFEE AS AS | 30 | 100.0% |
Historiske roller
-
MOUNTAIN ROAST ARTISAN COFFEE ASAvviklesStyrets leder
Forbindelser i næringslivet
Bransjer Danielle opererer i
Vanlige spørsmål om Danielle Parvin
Hvilke roller har Danielle Parvin i norske selskaper?
Danielle Parvin har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i PDC AS.
Hvor mange selskaper er Danielle Parvin involvert i?
Danielle Parvin har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 1 aktiv og 1 historisk roller registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Danielle Parvin aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser at Danielle Parvin har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.