SM

SMITHN CONSULTING AS

AS Aktiv MVA-registrert

Org.nr: 989 608 762

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 1,7 mill. kr
Årsresultat 2025 75 tusen kr
Egenkapital 2,6 mill. kr
Sum eiendeler 2,8 mill. kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele SMITHN CONSULTING AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
989 608 762
Selskapsform
AS
Stiftet
01.01.2006
Registrert
21.03.2006
Næringskode
Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning (70.200)
Institusjonell sektor
2100
Telefon
64 93 30 90
E-post
eivind@smithn.no
Forretningsadresse
Vestbyveien 91
1449 DRØBAK
Kommune
FROGN
Fylke
Akershus
MVA-registrert
Ja
Siste innsendte regnskap
2025
Daglig leder
Eivind Smith
Styrets leder
Eivind Smith
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Smithn Consulting As i Frogn

Smithn Consulting As er ett av 4 116 aktive selskaper registrert i Frogn, og i Akershus fylke er det totalt 152 964 registrerte foretak. I samme bransje (Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning) er det 188 aktive selskaper i Frogn.

Størst bransjer i Frogn

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 260
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 194
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 188
  • Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer 101
  • Oppføring av bygninger 97

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Hovedkontortjenester, administrativ rådgivning, 2025): 85 820 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Administrativ rådgivning omfatter selskaper som tilbyr ledelses-, strategi-, organisasjons-, HR- og prosessrådgivning til andre virksomheter. Bransjen vokser raskt og består av alt fra enmannsbedrifter til store internasjonale konsulentfirmaer.

Les mer om bransjen

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 1,7 mill. kr 18 tusen kr 75 tusen kr 2,8 mill. kr 2,6 mill. kr 261 tusen kr –
2024 1,8 mill. kr -221 tusen kr -140 tusen kr 2,7 mill. kr 2,5 mill. kr 269 tusen kr –

Nøkkeltall 2025

Driftsmargin 1,1%
Nettoresultat­margin 4,5%
Egenkapital­andel 90,7%
Gjeldsgrad 0,10
Egenkapital­rentabilitet 2,9%

Kredittscore

67 / 100
Moderat risiko
Basert på siste regnskapsår
Egenkapitalandel 90.7%
25/25
Driftsmargin 1.1%
5/25
Gjeldsgrad 0.10
25/25
Resultatmargin 4.5%
12/25

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Omsetning -5,7% Resultat +153,4%
Driftsmargin
1,1%
Resultatmargin
4,5%
Egenkapitalandel
90,7%
Gjeldsgrad
0,10
Likviditetsgrad 1
8,94
Totalrentabilitet
2,6%
Egenkapitalrentabilitet
2,9%
Kapitalomløp
0,59

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 12800 selskaper i Administrativ rådgivning
Driftsmargin
1,1%
Dette selskapet
8,4%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 4/10 Best
Resultatmargin
4,5%
Dette selskapet
11,3%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 5/10 Best
Egenkapitalandel
90,7%
Dette selskapet
58,8%
Bransjemedian
Svakest God 8/10 Best
Likviditetsgrad
8,94
Dette selskapet
1,98
Bransjemedian
Svakest God 8/10 Best
Totalrentabilitet
2,6%
Dette selskapet
4,3%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 5/10 Best

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger SMITHN CONSULTING AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): SMITHN CONSULTING AS har solid egenkapital (91%).

Når ble SMITHN CONSULTING AS stiftet?

SMITHN CONSULTING AS ble stiftet i 2006 og er dermed 20 år gammelt.

Vokser SMITHN CONSULTING AS?

Fra 2024 til 2025 hadde SMITHN CONSULTING AS en omsetningsnedgang på 5,7%.

Eierhistorikk

2006-2025 (20 år)
Tidsspenn
20 år
Endringer
0
Topp-stabilitet
Stabilt
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 1 100.0 % Person
2024 1 100.0 % Person
2023 1 100.0 % Person
2022 1 100.0 % Person
2021 1 100.0 % Person
2020 1 100.0 % Person
2019 1 100.0 % Person
2018 1 100.0 % Person
2017 1 100.0 % Person
2016 1 100.0 % Person
2015 1 100.0 % Person
2014 1 100.0 % Person
2013 1 100.0 % Person
2012 1 100.0 % Person
2011 1 100.0 % Person
2010 1 100.0 % Person
2009 1 100.0 % Person
2008 1 100.0 % Person
2007 1 100.0 % Person
2006 1 100.0 % Person
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 0 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

1 aksjonær - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 EIVIND SMITH f. 1954 100 100,0%
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Eier aksjer i

6 selskaper
Selskap Org.nr Eierandel
TIDETEC AS 980502155 0,74 %
NORSKE SKOGINDUSTRIER ASA Konkurs 911750961 0,02 %
REACH SUBSEA ASA 922493626 0,00 %
CAVENDISH HYDROGEN ASA 933187764 0,00 %
NEL ASA 979938799 0,00 %
SOILTECH ASA 996819884 0,00 %
Om dataene: Eierandelene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister og viser siste registrerte år for hvert selskap.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om SMITHN CONSULTING AS

Når ble SMITHN CONSULTING stiftet?

SMITHN CONSULTING AS ble stiftet 01.01.2006 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 989608762.

Hvor er SMITHN CONSULTING lokalisert?

SMITHN CONSULTING AS har forretningsadresse Vestbyveien 91, 1449 DRØBAK i Frogn kommune.

Hvor mange ansatte har SMITHN CONSULTING?

SMITHN CONSULTING AS har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Hva var driftsinntektene til SMITHN CONSULTING sist år?

I 2025 hadde SMITHN CONSULTING AS driftsinntekter på 1,7 mill. kr og et årsresultat på 75 tusen kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for SMITHN CONSULTING AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.