WJ

Wenche Jørgensen

Født 1958 Mosjøen

Wenche Jørgensen (født 1958) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Wenche er styremedlem i HÅPET 4H og har roller i flere selskaper. Selskapene Wenche har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 23,5 mill. kr og 13 ansatte i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres hver time Om datakildene

Økonomisk oversikt

23,5 mill. kr
Samlet omsetning
-1,3 mill. kr
Samlet årsresultat
13
Ansatte totalt
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Wenche har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

HÅPET 4H
Styremedlem · Vefsn · Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
FLI
HELGELAND PORTSERVICE AS
Styremedlem · Vefsn · Engroshandel med jernvarer, rørleggerartikler og oppvarmingsutstyr
Omsetning 23,5 mill. kr Resultat -1,3 mill. kr 13 ansatte (2025)
AS
Følg HÅPET 4H gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Wenche har roller i 2 selskaper. Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
HELGELAND PORTSERVICE AS AS 64 64.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Wenche opererer i

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner 1 Engroshandel med spesialisert vareutvalg ellers 1

Vanlige spørsmål om Wenche Jørgensen

Hvilke roller har Wenche Jørgensen i norske selskaper?

Wenche Jørgensen har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i HÅPET 4H.

Hvor mange selskaper er Wenche Jørgensen involvert i?

Wenche Jørgensen har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Wenche Jørgensen aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Wenche Jørgensen har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.