VE

Vidar Eiken

Født 1982 Ulsteinvik

Vidar Eiken (født 1982) har 0 aktive roller i næringslivet, fordelt på 1 selskap, og 1 historisk rolle.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
Veidekke ASA ASA 522 0.0%
EQUINOR ASA ASA 95 0.0%
TELENOR ASA ASA 328 0.0%

Historiske roller

  • OAKEN DA
    Deltaker med delt ansvar
    Avvikles

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Vidar opererer i

Annen butikkhandel i spesialforretninger 1

Vanlige spørsmål om Vidar Eiken

Hvilke roller har Vidar Eiken i norske selskaper?

Vidar Eiken har 0 aktive roller i norsk næringsliv.

Hvor mange selskaper er Vidar Eiken involvert i?

Vidar Eiken har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 0 aktive og 1 historisk rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Vidar Eiken aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Vidar Eiken har 3 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.