Vidar Axelsson
Vidar Axelsson (født 1949) har 0 aktive roller i næringslivet, fordelt på 1 selskap, og 1 historisk rolle.
Historiske roller
-
EIKVEIEN 41 ASFratrådtVaramedlem
Forbindelser i næringslivet
Bransjer Vidar opererer i
Vanlige spørsmål om Vidar Axelsson
Hvilke roller har Vidar Axelsson i norske selskaper?
Vidar Axelsson har 0 aktive roller i norsk næringsliv.
Hvor mange selskaper er Vidar Axelsson involvert i?
Vidar Axelsson har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 0 aktive og 1 historisk rolle registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Vidar Axelsson aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Vidar Axelsson.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.