TO

Trond Olerud

Født 1956 Gjøvik

Trond Olerud (født 1956) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Trond er innehaver i OLERUD SERVICE.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

OLERUD SERVICE
Innehaver · Gjøvik · Godstransport på vei
ENK
Følg selskapene til Trond Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i OLERUD SERVICE. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
BEVEST ASA ASA 5 800 0.1%
KLAVENESS COMBINATION CARRIERS ASA ASA 1 040 0.0%
KID ASA ASA 379 0.0%

Tidligere eierposter (2024)

Aksjeposter registrert per 31. desember 2024 som ikke lenger fremgår av siste års aksjonærregister (solgt eller overført).

Selskap Aksjer Andel
EUROPRIS ASA ASA 463 0.0%
SALMAR ASA ASA 40 0.0%
WALLENIUS WILHELMSEN ASA ASA 105 0.0%

Bransjer Trond opererer i

Godstransport på vei, herunder flyttetransport 1

Vanlige spørsmål om Trond Olerud

Hvilke roller har Trond Olerud i norske selskaper?

Trond Olerud har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i OLERUD SERVICE.

Hvor mange selskaper er Trond Olerud involvert i?

Trond Olerud har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Trond Olerud aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Trond Olerud har 3 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.