TF

Tore Flikka

Født 1978 Oslo

Tore Flikka (født 1978) har 7 aktive roller i næringslivet, fordelt på 6 selskaper. Tore er styrets leder i TDY og har roller i flere selskaper.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
-9 tusen kr
Samlet årsresultat
6
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Tore har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

TDY
Styrets leder · Oslo · Dataprogrammeringstjenester
Resultat -10 tusen kr (2025)
AS
T-F INVEST AS
Styrets leder · Oslo · Annen teknisk konsulentvirksomhet
Resultat -73 tusen kr (2025)
AS
GOLDBRICK VENTURES AS
Styrets leder · Oslo · Kjøp og salg av egen fast eiendom
Resultat 106 tusen kr (2025)
AS
LYKKELIG DEG AS
Styrets leder · Oslo · Interiørdesignvirksomhet
Resultat -7 tusen kr (2025)
AS
RELEASECAL AS
Styrets leder · Oslo · Annen virksomhet for distribuering av innhold
Resultat -24 tusen kr (2025)
AS
ACH INVEST AS
Varamedlem · Oslo · Uoppgitt
Resultat -1 tusen kr (2023)
AS

Forretningsfører

T-F INVEST AS
Forretningsfører · Oslo · Annen teknisk konsulentvirksomhet
Resultat -73 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Tore Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i de 6 selskapene. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styrets leder

Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.

Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.

Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.

Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.

Forretningsfører

Forretningsfører er ekstern administrasjon for et borettslag, sameie eller stiftelse.

Forretningsfører er en profesjonell ekstern administrasjon som tar seg av løpende drift, regnskapsføring, kontingentinnkreving og kommunikasjon med beboere/medlemmer for borettslag, eierseksjonssameier, stiftelser og ideelle organisasjoner.

Boligbyggelag (BBL) som OBOS, USBL og BATE er de største forretningsførerne i Norge. Også enkelte advokat- og regnskapsfirmaer tilbyr forretningsføring.

Ansvar: Ansvar overfor laget/sameiet for forsvarlig forvaltning av økonomiske midler. Ofte regulert i forretningsføreravtalen.

Rapporterer til: Til styret i laget/sameiet/stiftelsen.

Varamedlem

Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.

Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.

Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.

Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
T-F INVEST AS AS 30 100.0%
AKER BP ASA ASA 2 210 0.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Tore opererer i

Arkitektvirksomhet og teknisk konsulentvirksomhet 2 Dataprogrammeringstjenester 1 Kjøp og salg av egen fast eiendom 1 Spesialisert designvirksomhet 1 Nyhetsbyråvirksomhet og annen virksomhet for distribuering av innhold 1

Vanlige spørsmål om Tore Flikka

Hvilke roller har Tore Flikka i norske selskaper?

Tore Flikka har 7 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styrets leder i TDY.

Hvor mange selskaper er Tore Flikka involvert i?

Tore Flikka har tilknytning til 6 norske selskaper med totalt 7 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Tore Flikka aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Tore Flikka har 2 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.