Tom Jensen
Tom Jensen (født 2004) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Tom er innehaver i JENSEN MEDIA og har roller i flere selskaper. Selskapene Tom har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 17.9 mill kr og 5 ansatte i siste regnskapsår.
Økonomisk oversikt
Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Tom har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.
Aktive roller
Innehaver
Styre
Hva betyr disse rollene?
Innehaver
Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.
Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.
Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).
Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.
Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.
Varamedlem
Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.
Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.
Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.
Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.
Rapporterer til: Til generalforsamlingen.
Aksjeposter
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| VOIM ASA ASA | 1 600 | 0.0% |
| ELKEM ASA ASA | 625 | 0.0% |
| KONGSBERG GRUPPEN ASA ASA | 25 | 0.0% |
Tidligere eierposter (2024)
Aksjeposter registrert per 31. desember 2024 som ikke lenger fremgår av siste års aksjonærregister (solgt eller overført).
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| OKEA ASA ASA | 1 180 | 0.0% |
Forbindelser i næringslivet
Bransjer Tom opererer i
Vanlige spørsmål om Tom Jensen
Hvilke roller har Tom Jensen i norske selskaper?
Tom Jensen har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert innehaver i JENSEN MEDIA.
Hvor mange selskaper er Tom Jensen involvert i?
Tom Jensen har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Tom Jensen aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser at Tom Jensen har 3 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.