TA

Thomas Anmarkrud

Født 1978 Raufoss

Thomas Anmarkrud (født 1978) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Thomas er styremedlem i TOTEN FILMKLUBB.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Styre

TOTEN FILMKLUBB
Styremedlem · Vestre Toten · Filmfremvisning
FLI
Følg selskapene til Thomas Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i TOTEN FILMKLUBB. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Thomas opererer i

Virksomhet innenfor film, video og fjernsynsprogrammer 1

Vanlige spørsmål om Thomas Anmarkrud

Hvilke roller har Thomas Anmarkrud i norske selskaper?

Thomas Anmarkrud har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i TOTEN FILMKLUBB.

Hvor mange selskaper er Thomas Anmarkrud involvert i?

Thomas Anmarkrud har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Thomas Anmarkrud aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Thomas Anmarkrud.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.