TS

Tha Soy

Født 1982 Kristiansand S

Tha Soy (født 1982) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Tha er innehaver i SOY.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

SOY
Innehaver · Kristiansand · Frisering og barbering
ENK
Følg selskapene til Tha Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i SOY. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
ENSURGE MICROPOWER ASA ASA 195 0.0%

Bransjer Tha opererer i

Frisering, skjønnhetsbehandling, dagspa og lignende aktiviteter 1

Vanlige spørsmål om Tha Soy

Hvilke roller har Tha Soy i norske selskaper?

Tha Soy har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i SOY.

Hvor mange selskaper er Tha Soy involvert i?

Tha Soy har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Tha Soy aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Tha Soy har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.