SS

Stine Skivik

Født 1985 Nevlunghavn

Stine Skivik (født 1985) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Stine er styremedlem i CALA HOLDING AS. Selskapene Stine har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 50 tusen kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

50 tusen kr
Samlet omsetning
55 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Stine har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

CALA HOLDING AS
Styremedlem · Larvik · Uoppgitt
Omsetning 50 tusen kr Resultat 55 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Stine Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i CALA HOLDING AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
CALA HOLDING AS AS 22 500 50.0%

Forbindelser i næringslivet

Vanlige spørsmål om Stine Skivik

Hvilke roller har Stine Skivik i norske selskaper?

Stine Skivik har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i CALA HOLDING AS.

Hvor mange selskaper er Stine Skivik involvert i?

Stine Skivik har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Stine Skivik aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Stine Skivik har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.