SE

Sondre Eidsten

Født 1991 Larvik

Sondre Eidsten (født 1991) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Sondre er innehaver i SONDRE EIDSTEN.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

SONDRE EIDSTEN
Innehaver · Larvik · Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster
ENK
Følg selskapene til Sondre Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i SONDRE EIDSTEN. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
ELKEM ASA ASA 6 0.0%
AKER SOLUTIONS ASA ASA 116 0.0%
EQUINOR ASA ASA 4 0.0%
NORWEGIAN AIR SHUTTLE ASA ASA 119 0.0%

Bransjer Sondre opererer i

Dyrking av ettårige vekster 1

Vanlige spørsmål om Sondre Eidsten

Hvilke roller har Sondre Eidsten i norske selskaper?

Sondre Eidsten har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i SONDRE EIDSTEN.

Hvor mange selskaper er Sondre Eidsten involvert i?

Sondre Eidsten har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Sondre Eidsten aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Sondre Eidsten har 4 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.