SM

Sølvi Madsen

Født 1967 Stavanger

Sølvi Madsen (født 1967) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Sølvi er styremedlem i PAAHJUL AS. Selskapene Sølvi har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 12.1 mill kr og 15 ansatte i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

12.1 mill kr
Samlet omsetning
-4.7 mill kr
Samlet årsresultat
15
Ansatte totalt
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Sølvi har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

PAAHJUL AS
Styremedlem · Stavanger · Reparasjon og vedlikehold av andre husholdningsvarer og varer til personlig bruk ikke nevnt annet sted
Omsetning 12.1 mill kr Resultat -4.7 mill kr 15 ansatte (2025)
AS
Følg selskapene til Sølvi Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i PAAHJUL AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Sølvi opererer i

Reparasjon og vedlikehold av husholdningsvarer og varer til personlig bruk 1

Vanlige spørsmål om Sølvi Madsen

Hvilke roller har Sølvi Madsen i norske selskaper?

Sølvi Madsen har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i PAAHJUL AS.

Hvor mange selskaper er Sølvi Madsen involvert i?

Sølvi Madsen har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Sølvi Madsen aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Sølvi Madsen.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.