SS

Sigurd Skoglund

Født 1998 Trondheim

Sigurd Skoglund (født 1998) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Sigurd er styremedlem i ENTRO BIL.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Styre

ENTRO BIL
Styremedlem · Trondheim · Aktiviteter i idrettslag og -klubber
FLI
Følg ENTRO BIL gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Sigurd opererer i

Sportsaktiviteter 1

Vanlige spørsmål om Sigurd Skoglund

Hvilke roller har Sigurd Skoglund i norske selskaper?

Sigurd Skoglund har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i ENTRO BIL.

Hvor mange selskaper er Sigurd Skoglund involvert i?

Sigurd Skoglund har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Sigurd Skoglund aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Sigurd Skoglund.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.