SD

Sigrid Dagestad

Født 1979 Kinsarvik

Sigrid Dagestad (født 1979) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Sigrid er styremedlem i FJORDAHALLEN AS. Selskapene Sigrid har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 1.1 mill kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

1.1 mill kr
Samlet omsetning
94 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Sigrid har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

FJORDAHALLEN AS
Styremedlem · Ullensvang · Drift av idrettsanlegg
Omsetning 1.1 mill kr Resultat 94 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Sigrid Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i FJORDAHALLEN AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Sigrid opererer i

Sportsaktiviteter 1

Vanlige spørsmål om Sigrid Dagestad

Hvilke roller har Sigrid Dagestad i norske selskaper?

Sigrid Dagestad har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i FJORDAHALLEN AS.

Hvor mange selskaper er Sigrid Dagestad involvert i?

Sigrid Dagestad har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Sigrid Dagestad aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Sigrid Dagestad.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.