RS

Rigmor Sletnes

Født 1946 Os

Rigmor Sletnes (født 1946) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Rigmor er styrets leder i KIOS og har roller i flere selskaper.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
80 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Rigmor har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

KIOS
Styrets leder · Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst
FLI
JARI HOLDING AS
Styrets leder · Bjørnafjorden · Andre egeninvesteringsselskaper
Resultat 80 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Rigmor Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i de 2 selskapene. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styrets leder

Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.

Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.

Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.

Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
JARI HOLDING AS AS 217 643 23.6%
OS OG FUSAPOSTEN AS AS 20 0.3%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Rigmor opererer i

Kunstnerisk virksomhet 1 Kollektive investeringsfond og lignende 1

Vanlige spørsmål om Rigmor Sletnes

Hvilke roller har Rigmor Sletnes i norske selskaper?

Rigmor Sletnes har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styrets leder i KIOS.

Hvor mange selskaper er Rigmor Sletnes involvert i?

Rigmor Sletnes har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Rigmor Sletnes aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Rigmor Sletnes har 2 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.