RA

Remi Auster

Født 1984 Oslo

Remi Auster (født 1984) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Remi er varamedlem i HEIDI AUSTER AS.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
0 kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Remi har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

HEIDI AUSTER AS
Varamedlem · Oslo · Frisering og barbering
Resultat 0 kr (2025)
AS
Følg selskapene til Remi Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i HEIDI AUSTER AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Varamedlem

Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.

Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.

Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.

Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Tidligere eierposter (2024)

Aksjeposter registrert per 31. desember 2024 som ikke lenger fremgår av siste års aksjonærregister (solgt eller overført).

Selskap Aksjer Andel
HEIDI AUSTER AS AS 60 30.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Remi opererer i

Frisering, skjønnhetsbehandling, dagspa og lignende aktiviteter 1

Vanlige spørsmål om Remi Auster

Hvilke roller har Remi Auster i norske selskaper?

Remi Auster har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert varamedlem i HEIDI AUSTER AS.

Hvor mange selskaper er Remi Auster involvert i?

Remi Auster har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Remi Auster aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Remi Auster.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.