RS

Reidar Sune

Født 1958 Sandefjord

Reidar Sune (født 1958) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Reidar er styremedlem i HÅSV DRIFT SA og har roller i flere selskaper. Selskapene Reidar har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 228 tusen kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Økonomisk oversikt

228 tusen kr
Samlet omsetning
0 kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Reidar har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

HÅSV DRIFT SA
Styremedlem · Sandefjord · Uttak fra kilde, rensing og distribusjon av vann
SA
HÅSV UTBYGGING SA
Styremedlem · Bærum · Bygging av vann- og kloakkanlegg
Omsetning 228 tusen kr Resultat 0 kr (2025)
SA
Følg HÅSV DRIFT SA gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Reidar har roller i 2 selskaper. Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Reidar opererer i

Uttak fra kilde, rensing og distribusjon av vann 1 Bygging av vann- og kloakkanlegg, og anlegg for elektrisitet og telekommunikasjon 1

Vanlige spørsmål om Reidar Sune

Hvilke roller har Reidar Sune i norske selskaper?

Reidar Sune har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i HÅSV DRIFT SA.

Hvor mange selskaper er Reidar Sune involvert i?

Reidar Sune har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Reidar Sune aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Reidar Sune.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.