RS

Rashmi Sharma

Født 1984 Borgen

Rashmi Sharma (født 1984) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Rashmi er styrets leder i RASH INVEST AS.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres hver time Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
96 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Rashmi har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

RASH INVEST AS
Styrets leder · Asker · Uoppgitt
Resultat 96 tusen kr (2025)
AS
Følg RASH INVEST AS gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styrets leder

Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.

Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.

Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.

Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
RASH INVEST AS AS 1 000 100.0%

Vanlige spørsmål om Rashmi Sharma

Hvilke roller har Rashmi Sharma i norske selskaper?

Rashmi Sharma har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styrets leder i RASH INVEST AS.

Hvor mange selskaper er Rashmi Sharma involvert i?

Rashmi Sharma har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Rashmi Sharma aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Rashmi Sharma har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.