PS

Per Schreiner

Født 1965 Oslo

Per Schreiner (født 1965) har 4 aktive roller i næringslivet, fordelt på 4 selskaper. Per er styremedlem i FJORDFRAKT AS og har roller i flere selskaper. Selskapene Per har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 96 tusen kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres hver time Om datakildene

Økonomisk oversikt

96 tusen kr
Samlet omsetning
8 tusen kr
Samlet årsresultat
2
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Per har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

FJORDFRAKT AS
Styremedlem · Oslo · Produksjon av film, video og fjernsynsprogrammer
Resultat 0 kr (2025)
AS
ROSENBORGGATA MANUS
Styremedlem · Oslo · Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor litteratur
FLI
ODD OG PER FILM AS
Styremedlem · Holmestrand · Produksjon av film, video og fjernsynsprogrammer
Omsetning 96 tusen kr Resultat 8 tusen kr (2025)
AS

Innehaver

PER SCHREINER
Innehaver · Oslo · Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor litteratur
ENK
Følg FJORDFRAKT AS gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Per har roller i 4 selskaper. Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
FJORDFRAKT AS AS 15 50.0%
ODD OG PER FILM AS AS 1 500 50.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Per opererer i

Virksomhet innenfor film, video og fjernsynsprogrammer 2 Kunstnerisk virksomhet 2

Vanlige spørsmål om Per Schreiner

Hvilke roller har Per Schreiner i norske selskaper?

Per Schreiner har 4 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i FJORDFRAKT AS.

Hvor mange selskaper er Per Schreiner involvert i?

Per Schreiner har tilknytning til 4 norske selskaper med totalt 4 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Per Schreiner aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Per Schreiner har 2 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.