PB

Pål Børresen

Født 1961 Hamar

Pål Børresen (født 1961) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Pål er styremedlem i PØLSEFESTEN 1927.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Styre

PØLSEFESTEN 1927
Styremedlem · Hamar · Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
FLI
Følg selskapene til Pål Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i PØLSEFESTEN 1927. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
VEND MARKETPLACES ASA ASA 62 0.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Pål opererer i

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner 1

Vanlige spørsmål om Pål Børresen

Hvilke roller har Pål Børresen i norske selskaper?

Pål Børresen har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i PØLSEFESTEN 1927.

Hvor mange selskaper er Pål Børresen involvert i?

Pål Børresen har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Pål Børresen aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Pål Børresen har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.