ØL

Øyvind Lundbakk

Født 1976 Tau

Øyvind Lundbakk (født 1976) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 3 selskaper, og 1 historisk rolle. Øyvind er styremedlem i BAGID AS og har roller i flere selskaper. Selskapene Øyvind har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 3.1 mill kr og 6 ansatte i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

3.1 mill kr
Samlet omsetning
-15.3 mill kr
Samlet årsresultat
6
Ansatte totalt
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2024) for selskapene Øyvind har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

BAGID AS
Styremedlem · Ålesund · Annen teknisk konsulentvirksomhet
Omsetning 3.1 mill kr Resultat -15.3 mill kr 6 ansatte (2024)
AS
ROGALAND SPAREBANK
Styremedlem · Sandnes · Banker og kredittforetak
SPA
Følg selskapene til Øyvind Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i de 3 selskapene. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Historiske roller

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Øyvind opererer i

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner 1 Arkitektvirksomhet og teknisk konsulentvirksomhet 1 Bankvirksomhet 1

Vanlige spørsmål om Øyvind Lundbakk

Hvilke roller har Øyvind Lundbakk i norske selskaper?

Øyvind Lundbakk har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i BAGID AS.

Hvor mange selskaper er Øyvind Lundbakk involvert i?

Øyvind Lundbakk har tilknytning til 3 norske selskaper med totalt 2 aktive og 1 historisk roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Øyvind Lundbakk aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Øyvind Lundbakk.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.