OV

Odd Veslum

Født 1944 Skåbu

Odd Veslum (født 1944) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Odd er innehaver i ODD'S HYTTE OG SCOOTERSERVICE Odd Veslum.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

ODD'S HYTTE OG SCOOTERSERVICE Odd Veslum
Innehaver · Nord-Fron · Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift
ENK
Følg selskapene til Odd Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i ODD'S HYTTE OG SCOOTERSERVICE Odd Veslum. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
SKÅBU EIENDOMSSELSKAP AS AS 173 1.7%

Bransjer Odd opererer i

Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift 1

Vanlige spørsmål om Odd Veslum

Hvilke roller har Odd Veslum i norske selskaper?

Odd Veslum har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i ODD'S HYTTE OG SCOOTERSERVICE Odd Veslum.

Hvor mange selskaper er Odd Veslum involvert i?

Odd Veslum har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Odd Veslum aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Odd Veslum har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.